Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • W Swarzewie ma powstać strefa rekreacyjno-sportowa

W Swarzewie ma powstać strefa rekreacyjno-sportowa

W Swarzewie ma powstać strefa rekreacyjno-sportowa, dla potrzeb mieszkańców oraz przebywających w okolicy turystów. Na jej obszarze znajdzie się siłownia na świeżym powietrzu, plac zabaw dla dzieci oraz ławki wypoczynkowe. Strefa ma powstać przy szkole podstawowej.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content