Day: 16 października, 2019

Plany polowań zbiorowych

Koło Łowieckie Jeleń Wejherowo Koło Łowieckie ODYNIEC Sopot Koło Łowieckie JAŻWIEC Koło Łowieckie Diana 297 Gdynia Koło Łowieckie Darz Bór Wejherowo Koło Łowieckie Gdynia nr

Problem z nadciśnieniem lub chorobą układu krążenia?

Zapraszamy mieszkańców POWIATU PUCKIEGO do skorzystania z BEZPŁATNEGO programu rehabilitacji kardiologicznej w ramach projektu ?Rehabilitacja kardiologiczna szansą na wydłużenie aktywności zawodowej mieszkańców województwa pomorskiego?