Zaproszenie: Inauguracja Roku Kulturalnego 2019/20 w Gminie Puck.

OKSiT Gminy Puck zaprasza na Inaugurację Roku Kulturalnego Gminy Puck oraz Roku Sportowego. Z tej okazji w Wiejskim Domu Kultury w Żelistrzewie odbędzie się koncert Weroniki Korthals.

Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck serdecznie zaprasza na wieczór poświęcony kulturze i sztuce Gminy Puck.

Wydarzenie odbędzie się 20 października (niedziela) o godzinie 16:30. Na scenie Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbędzie się koncert pochodzącej z Gminy Puck Weroniki Korthals. Wokalistka wraz z zespołem zaprezentuje się w poetycko-muzycznym koncercie opartym na poezji Jana Pawła II.

Podczas wydarzenia wręczona zostanie nagroda Bursztynowego Lauru dla najlepszych klubów Gminy Puck oraz nagrody dla sportowe Ligi Gminy Puck. Wyróżnieni zostaną także sportowcy i działacze.

2019.Zapr. Inuguracja