Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Zaproszenie: Inauguracja Roku Kulturalnego 2019/20 w Gminie Puck.

OKSiT Gminy Puck zaprasza na Inaugurację Roku Kulturalnego Gminy Puck oraz Roku Sportowego. Z tej okazji w Wiejskim Domu Kultury w Żelistrzewie odbędzie się koncert Weroniki Korthals.

Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck serdecznie zaprasza na wieczór poświęcony kulturze i sztuce Gminy Puck.

Wydarzenie odbędzie się 20 października (niedziela) o godzinie 16:30. Na scenie Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbędzie się koncert pochodzącej z Gminy Puck Weroniki Korthals. Wokalistka wraz z zespołem zaprezentuje się w poetycko-muzycznym koncercie opartym na poezji Jana Pawła II.

Podczas wydarzenia wręczona zostanie nagroda Bursztynowego Lauru dla najlepszych klubów Gminy Puck oraz nagrody dla sportowe Ligi Gminy Puck. Wyróżnieni zostaną także sportowcy i działacze.

2019.Zapr. Inuguracja

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content