• Mieszkańcy

22 września, Dzień Bez Samochodu. Tego dnia pojedziesz z nami za darmo!

Poniedziałek, 22 września. Zostaw auto w garażu. Sprawdź, że podróż transportem publicznym to wygoda i przyjemność. Tego dnia pojedziesz z nami za darmo!

Wystarczy okazać kierowcy dowód rejestracyjny pojazdu, którego podróżny jest właścicielem lub współwłaścicielem. Kierowca autobusu wyda bilet bezpłatny z kasy fiskalnej (ulga handlowa 100%) na przejazd autobusem naszej spółki na dowolnej trase w całej naszej sieci komunikacyjnej.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Pomorska Komunikacja Samochodowa sp. z o.o.
81-340 Gdynia, ul. Hryniewickiego 6c/43
tel. 58 672 23 24, faks 58 672 23 25