Szkolenie dla ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH, 18 stycznia 2024 r.

Zapraszamy członków lokalnych organizacji pozarządowych, a zwłaszcza tych którzy w swoich organizacjach piszą wnioski tzw. na „grantwe”bezpłatne szkolenie z zakresu informacji dotyczących przekazywania i rozliczania dotacji w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie oraz przepisów wykonawczych. Szkolenie poprowadzi Artur Gluziński, doświadczony trener z zakresu współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi.  Odbędzie się ono 18 stycznia 2024 r. o godz. 17.00 w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku,  ul. Kolejowa 7 (budynek szkoły dla dorosłych). Zapisy obywają się drogą mailową na adres: k.miller@starostwo.puck.pl  lub telefonicznie pod nr (58) 673 42 05.