Ferie zimowe pełne atrakcji w gminie Puck!

Mieszkańcy gminy Puck, przygotujcie się na emocjonujące ferie zimowe! Kluby, Domy Kultury oraz Park Kulturow Osada Łowców Fok w Rzucewie zaplanowali mnóstwo atrakcji, aby nikt się nie nudził podczas zimowej przerwy szkolnej.

Program zaplanowany na ferie zimowe to prawdziwa gratka dla dzieci i młodzieży. Obejmuje on różnorodne zajęcia, warsztaty, wyjazdy edukacyjne oraz wycieczki. To idealna okazja, aby aktywnie spędzić czas wolny, rozwijając pasje i zdobywając nowe umiejętności. Dla dzieci i młodzieży będzie to czas świetnej zabawy i edukacji w jednym.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty ferii zimowych znajdują się na stronie internetowej organizatorów. Ponadto, dodatkowe szczegóły zostały zamieszczone na załączonych zdjęciach do tego ogłoszenia.

Ważne jest, że oferta jest otwarta również dla mieszkańców miejscowości, w których nie ma Domu Kultury. Każdy może wybrać zajęcia z dowolnej placówki kultury w gminie Puck, co sprawia, że oferta jest jeszcze bardziej dostępna i elastyczna.

Radzimy się pośpieszyć z zapisami, gdyż miejsca na zajęcia są limitowane i cieszą się dużym zainteresowaniem. To wyjątkowa okazja, by ferie zimowe były pełne wrażeń, nowych doświadczeń i radości. Nie przegapcie tej szansy na aktywne i kreatywne spędzenie wolnego czasu w gminie Puck!

Ofertę zajęć Osady Łowców Fok w Rzucewie znajdziecie w artykule <<kliknij>>

Szczegółowy plan zajęć i wycieczek dla dzieci organizowanych przez placówki kultury w załączonym linku: FERIE-ZIMOWE-W-GMINIE-PUCK 2024.pdf