Zacięta Rywalizacja w Trzecim Turnieju Tenisa Stołowego Mężczyzn Gminy Puck

14 stycznia 2024 roku w Gminie Puck odbył się trzeci, pełen emocji turniej tenisa stołowego mężczyzn sezonu 2024. Wydarzenie to, zorganizowane przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, zgromadziło 32 uczestników, którzy rywalizowali zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i zespołowej.

W klasyfikacji indywidualnej, zwycięzcą turnieju został Hieronim Korthals z Połczyna, zajmując pierwsze miejsce. Drugie miejsce przypadło Mariuszowi Kalwigowi ze Swarzewa, a trzecie Dariuszowi Białkowi ze Strzelna. Pozostali uczestnicy również wykazali się wyjątkowym talentem i umiejętnościami, co świadczy o wysokim poziomie sportowym zawodów.

W klasyfikacji zespołowej, dominację wykazała drużyna ze Swarzewa, zdobywając pierwsze miejsce z łączną sumą 74 punktów. Na drugim miejscu uplasowało się Strzelno z 64 punktami, a na trzecim Leśniewo oraz Łebcz i Strzelno II, każde z 48 punktami.

Klasyfikacja indywidualna po trzecim turnieju wskazuje na Mariusza Kalwiga ze Swarzewa jako lidera z łączną sumą 88 punktów, śledzonego przez Hieronima Korthalsa z Połczyna z sumą 86 punktów. Na trzecim miejscu znajduje się Dariusz Białk ze Strzelna z łączną sumą 78 punktów.

W klasyfikacji zespołowej po trzecim turnieju, na czele znajduje się drużyna ze Swarzewa z imponującym wynikiem 200 punktów, a za nią Strzelno z 196 punktami i Mieroszyno z 144 punktami.

Kolejny, czwarty turniej, odbędzie się 21 stycznia 2024 roku o godz. 10:00 w sali POSM w Pucku (Liceum Ogólnokształcące). To kolejna okazja dla zawodników do rywalizacji i pokazania swoich umiejętności w tenisie stołowym.

Trzeci Turniej Tenisa Stołowego Mężczyzn Gminy Puck okazał się być fantastycznym wydarzeniem sportowym, nie tylko demonstrującym talent i umiejętności zawodników, ale również promującym zdrową rywalizację i sportowy duch w lokalnej społeczności.