Wspierajmy Razem: 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Puck

W nadchodzącym czasie, mieszkańcy Gminy Puck będą mieli niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w serii wyjątkowych wydarzeń związanych z 32. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy przygotowali dziewięć imprez lokalnych, które obfitować będą w rozmaite atrakcje, skupiając się na wspólnym celu – wsparciu służby zdrowia.

Każdy z nas ma szansę dołożyć swoją cegiełkę do zbieranej sumy, która przeznaczona będzie na pomoc w leczeniu pocovidowych problemów płucnych. Wydarzenia odbędą się w różnych lokalizacjach, w tym w Błądzikowie, Darzlubiu, Leśniewie, Mechowie, Osłoninie, Połczynie, Strzelnie, Swarzewie oraz Żelistrzewie. Organizatorzy Sztabu Gminy Puck zapewniają, że przygotowane atrakcje spełnią oczekiwania zarówno młodszych, jak i starszych uczestników.

Interaktywne i angażujące atrakcje mają na celu nie tylko rozrywkę, ale również promowanie idei dobroczynności i solidarności społecznej. Udział w tych wydarzeniach to nie tylko doskonała forma wsparcia ważnej inicjatywy, ale również okazja do spędzenia czasu w miłej atmosferze z rodziną i przyjaciółmi.

Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na miejscu, Sztab Gminy Puck uruchomił zbiórkę online. Każdy, kto chce wspomóc tę szczytną inicjatywę, może łatwo przekazać swój datek poprzez internet. Link do eskarbonki online >>> kliknij link<<<.

Organizatorzy zachęcają do udziału w wydarzeniach oraz do udostępniania informacji o imprezach w mediach społecznościowych. Dzięki temu, wiadomość o inicjatywie dotrze do szerszego grona odbiorców, a efekt wspólnych działań będzie mógł przynieść jeszcze większe korzyści.

Dziękujemy każdemu, kto przyczynia się do sukcesu tego wydarzenia, niezależnie od formy wsparcia. Pamiętajmy, że każdy gest, każda pomoc ma ogromne znaczenie. Razem możemy więcej i razem możemy sprawić, że tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gminie Puck będzie niezapomnianym wydarzeniem, które przyniesie realną pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

Sztab, którym kieruje Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki, udostępnia kontakt:

ul.Lipowa 17 Żelistrzewo 84-123

tel 58 617 16 55 wew 4 kom: 507 041 640

(telefon będzie czynny również w niedzielę, w dniu samej zbiórki, aby zapewnić bieżącą komunikację i wsparcie dla uczestników wydarzenia.)

email:kultura@oksitpuck.pl

biuro: czynne od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30 i niedziela (finał) od 16.00 do 19.00