Rekordowa Zbiórka WOŚP w Gminie Puck – Sukces Wspólnoty!

Ogromną radością i dumą informujemy mieszkańców naszej gminy o historycznym sukcesie w tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gmina Puck ustanowiła nowy, rekordowy wynik zbiórki, osiągając niebywałą sumę prawie 129 tysięcy złotych. To wyjątkowe osiągnięcie jest bezpośrednim efektem niezwykłej hojności i zaangażowania naszej społeczności.

Każdy z Was, drodzy mieszkańcy, przyczynił się do tego sukcesu. Wasze wsparcie, zarówno w postaci finansowej, jak i moralnej, miało kluczowe znaczenie dla osiągnięcia tego celu. Dzięki Waszej „cegiełce”, a często były to cegiełki całkiem spore, udało się zebrać środki, które będą miały realny wpływ na poprawę jakości polskiego systemu zdrowotnego.

Już teraz pragniemy wyrazić naszą wdzięczność i podkreślić, jak bardzo jesteśmy zadowoleni z zaangażowania i ducha wspólnoty, jaki wykazała nasza gmina.

Ten rekord to nie tylko powód do dumy, ale również inspiracja do dalszych działań i inicjatyw. Pokazuje, że razem, jako społeczność, jesteśmy w stanie dokonać wielkich rzeczy. Dziękujemy Wam serdecznie i z niecierpliwością oczekujemy na przyszłe wydarzenia, w których razem będziemy mogli pokazać siłę i serce naszej gminy.

Gmina Puck raz jeszcze udowodniła, że solidarność i wspólne działanie mogą przynieść znaczące efekty. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zapraszamy do aktywnego udziału w przyszłych edycjach WOŚP i innych inicjatywach społecznych. Razem tworzymy wyjątkową i silną wspólnotę!