VII Sesja Rady Gminy Puck: Wręczenie stypendiów i pożegnano radną Katarzynę Wiśniewską

26 września 2024 roku odbyła się VII Sesja Rady Gminy Puck, która przyniosła wiele ważnych wydarzeń. Jednym z najistotniejszych momentów była uroczysta ceremonia wręczenia stypendiów Wójta Gminy Puck. Marcin Nikrant, wójt gminy, nagrodził 60 najzdolniejszych uczniów z klas 6–8 szkół podstawowych za ich wybitne osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Każdy z nich otrzymał 800 zł, co było symbolicznym wyróżnieniem za ich ciężką pracę i sukcesy, a jednocześnie motywacją do dalszego rozwoju.

Sesja ta była także szczególna z powodu oficjalnego pożegnania Katarzyny Wiśniewskiej, dotychczasowej radnej Gminy Puck. Pani Wiśniewska wygrała konkurs na stanowisko dyrektora Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck (OKSiT), co pozwoli jej na kontynuowanie swojej działalności na rzecz lokalnej społeczności w nowej roli. Zmiana ta wywołała mieszane uczucia, gdyż była jednocześnie podziękowaniem za jej dotychczasową pracę i życzeniem powodzenia w nowym wyzwaniu.