W gminie Puck rozpoczął się sezon Bali Seniorów!

W gminie Puck rozpoczął się sezon Bali Seniorów! To idealna okazja, by mieszkańcy w starszym wieku mogli spotkać się, potańczyć i wspólnie spędzić czas. Atmosfera tych wydarzeń sprzyja integracji, nawiązaniu nowych znajomości, a także wspomnieniom dawnych, pięknych chwil. Dla wielu seniorów to wyjątkowy czas, gdy mogą poczuć się młodsi i spędzić radosne chwile w gronie rówieśników.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do przyjmowania zaproszeń od swoich sołtysów na nadchodzące Bale Seniorów w waszych sołectwach. To doskonała okazja, aby wyjść z domu, wziąć udział w zabawie, a przy okazji porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami. Seniorzy mogą liczyć na świetną muzykę, smaczne przekąski i wyjątkową atmosferę pełną ciepła i uśmiechów.

Nie wahaj się, przyjdź i świetnie się baw razem z innymi! Warto korzystać z takich wydarzeń, które łączą przyjemne z pożytecznym – dobrą zabawę i aktywność fizyczną z możliwością spotkań towarzyskich. Takie bale to wspaniała forma rozrywki i sposób na aktywizację seniorów w gminie.

Poniżej znajduje się lista nadchodzących Bali Seniora:

• 4 października – Rzucewo
  • 17 października – Rekowo
  • 19 października – Błądzikowo
  • 19 października – Darzlubie
  • 9 listopada – Gnieżdżewo

Już dziś zaplanuj czas i dołącz do zabawy w swoim sołectwie!

Po więcej informacji skontaktuj się z sołtysem swojego sołectwa!