Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Unia Europejska
  • ANKIETA ANONIMOWA – dotycząca chęci uczestnictwa w kursach zawodowych w Gminie Puck

ANKIETA ANONIMOWA – dotycząca chęci uczestnictwa w kursach zawodowych w Gminie Puck

W związku z zamiarem ubiegania się o środki na finansowanie bezpłatnych szkoleń dla mieszkańców Gminy Puck, Wójt Gminy zwraca się z prośbą o wypełnienie dostępnej na stronie internetowej ankiety. Anonimowa ankieta pozwoli na weryfikację potrzeb szkoleniowych wśród mieszkańców Gminy Puck.

Wypełnioną ankietę należy złożyć w sekretariacie Urzędu Gminy Puck.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content