• Mieszkańcy

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6257360502209994529]

Komenda Powiatowa Policji w Pucku zwraca się z prośbą do mieszkańców powiatu puckiego o wypełnienie poniższej ankiety, która ma na celu zbadanie poczucia bezpieczeństwa i porządku publicznego mieszkańców.

Wypełnioną ankietę należy odesłać do Komendy Powiatowej Policji w Pucku za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznikpuck@pomorska.policji.gov.pl

Osobą wyznaczoną do kontaktu w tym zakresie jest st.sierż. Łukasz Brzeziński ? Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku, tel. 691-420-561 lub (58) 6745281.

A N K I E T A:

1. Czy Policja w walce z przestępczością w Pana(i) okolicach jest?:
  • bardzo skuteczna,
  • raczej skuteczna,
  • raczej nieskuteczna,
  • bardzo nieskuteczna.
  1. Proszę powiedzieć, jak ocenia Pan(i) pracę policjantów pełniących służbę w okolicy Pana(i) miejsca zamieszkania (miejscowości, dzielnicy, osiedla)?
  • dobrze,
  • źle,
  • trudno powiedzieć.
  1. Jak często widuje Pan(i) piesze lub zmotoryzowane patrole Policji w pobliżu swego miejsca zamieszkania?
  • codziennie,
  • co najmniej kilka razy w tygodniu,
  • co najmniej raz w tygodniu,
  • co najmniej raz w miesiącu,
  • wcale,
  • trudno powiedzieć.
  1. Czy czuje się Pan(i) bezpiecznie spacerując w swojej okolicy po zmroku?
  • bezpiecznie,
  • niebezpiecznie,