Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Bal Seniora w Sławutowie

27 stycznia o godz. 17.00 odbył się tradycyjny bal z okazji Dnia Seniora. Atrakcją wieczoru był występ kabaretu „Purtce”, który rozbawił uczestników balu do łez. Gospodynie ze Sławutowa, jak co roku przygotowały własnej roboty wypieki. Na naszych gości czekał również obiad oraz zimne zakąski.

Wyróżnieni zostali:
– najstarsi dziadkowie- Wanda Darga oraz Augustyn Adas,
– dziadkowie najmłodszego wnuka- Janina i Marian Żocholl,
– babcie wielodzietne- Brygida Selke i Ewa Marzejon.

Upominki ufundowali: Wójt Gminy Puck- Tadeusz Puszkarczuk, Radny Gminy Puck- Marcin Selonke, Sołtys- Małgorzata Woźniak.
Pierwszy raz w naszej placówce o oprawę muzyczną zadbał Pan Andrzej Dąbrowski. Seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych.
Joanna Adas Animator kultury w Sławutowie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content