Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Bal Seniora w Żelistrzewie

Bal Seniora w Żelistrzewie

Dziś w Żelistrzewie odbył się Bal Seniora. We wspólnej zabawie udział wzięli seniorzy z Sołectwa Żelistrzewo, a także Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk. Organizatorzy zapraszają na kolejne imprezy. Na terenie WDK w Żelistrzewie odbywać będą się liczne wydarzenia i zajęcia dla osób w każdym wieku. 

Impreza odbyła się na sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie. Już tradycyjnie w Żelistrzewie Bal Seniora przyciągnął rzeszę chętnych. Zabawa łącznie zgromadziła około stu osób.?Razem z seniorami wspólnie bawił się Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk. 

-To jedna z większych imprez gdzie bawią się seniorzy z sołectwa Żelistrzewo?? mówi?Pani Anna Kropidłowska Gospodarz WDK. ??Seniorzy mieli okazję porozmawiać z wójtem gminy i radnymi, którzy również uczestniczą w balu. Dziękujemy Sołectwu, które było organizatorem wydarzenia.?Jesteśmy zawsze otwarci na organizację tego typu imprez. 

Podczas zabawy upominkami?uhonorowano małżeństwa z najdłuższym stażem małżeńskim. Nie zabrakło wspólnych tańców, śpiewów, a także przyjacielskich rozmów. Bal Seniora to cykliczna impreza organizowana na terenie Gminy Puck w wielu sołectwach. To doskonały czas do wspaniałej zabawy, ale także czas wspólnych spotkań. 

Jak pokazało zainteresowanie Balem Seniora, oferta kulturalna i rekreacyjna dla osób starszych na terenie gminy jest potrzebna i przyjmowana z dużym entuzjazmem. 

-Liczymy na współpracę z organizacjami zrzeszającymi seniorów i emerytów z naszego regionu.?Na terenie WDK Żelistrzewo mamy dogodne warunki do prowadzenia różnego rodzaju zajęć dla seniorów?? mówi Pani Ania. ??W poniedziałki organizowane są zajęcia z gimnastyki rehabilitacyjnej. 

Od września?w Wiejskim Domu Kultury odbywają się spotkania Koła Gospodyń Wiejskich z Żelistrzewa.?Cały czas można zapisywać się do członkostwa w KGW. To doskonała forma nie tylko spędzenia wolnego czasu, ale również aktywnych działań na rzecz miejscowości. Do zapisów zachęcamy osoby w każdym wieku, także seniorów. 

To nie koniec oferty kulturalnej dla mieszkańców Żelistrzewa i okolic. Na terenie Wiejskiego Domu Kultury?prowadzone są zajęcia Uniwersytetu Każdego Wieku, w których udział biorą również osoby starsze.? 

?Korzystając z okazji,?chcielibyśmy zainteresować naszą bogatą ofertą programową ? zaprasza Pani Gospodarz z WDK Żelistrzewo. ??Już w tym miesiącu rozpoczęły się?zajęcia taneczne dla dzieci, natomiast od 22 października?startujemy z zajęciami Zumby.?Zapraszamy na stronę?www.oksitpuck.pl?i FB WDK Żelistrzewo gdzie informujemy o naszych planach na kolejne tygodnie. 

-W imieniu Dyrektora i pracowników?składam najserdeczniejsze życzenia dla Naszych Gości, którzy biorą udział w Balu??i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach.
 

Kolejną imprezą na terenie Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie będzie?Inauguracja Roku Kulturalnego 2019/20 w Gminie Puck i koncert Weroniki Korthals wraz z zespołem, połączony z wręczeniem nagrody Bursztynowego Lauru, dla najlepszych klubów Gminy Puck. Już dziś serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. 

GALERIA FOTO

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content