• Mieszkańcy

Bezpłatne szkolenie dla płatników składek – „Podleganie ubezpieczeniom z tytułu umów cywilnoprawnych”

Szanowni Państwo,

Inspektorat w Pucku organizuje 29 marca 2018 r. bezpłatne szkolenie dla płatników składek na temat: Podleganie ubezpieczeniom z tytułu umów cywilnoprawnych.

Szkolenie rozpocznie się o 10.00 w siedzibie Inspektoratu przy ul. Elizy Orzeszkowej 3.

W trakcie szkolenie uczestnicy będą mogli poznać rodzaje ubezpieczeń, zasady podlegania z tytułu umów cywilnoprawnych ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu, a także wybrane zbiegi tytułów do ubezpieczeń. Eksperci ZUS odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo pod adresem: jolanta.budnik@zus.pl telefonicznie pod numerami 58 674 57 00 lub 58 674 57 50, a także bezpośrednio w puckim Inspektoracie ZUS.

Regionalny Rzecznik Prasowy
województwa pomorskiego