Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Bezpłatne szkolenie dla płatników składek – „Podleganie ubezpieczeniom z tytułu umów cywilnoprawnych”

Bezpłatne szkolenie dla płatników składek – „Podleganie ubezpieczeniom z tytułu umów cywilnoprawnych”

Szanowni Państwo,

Inspektorat w Pucku organizuje 29 marca 2018 r. bezpłatne szkolenie dla płatników składek na temat: Podleganie ubezpieczeniom z tytułu umów cywilnoprawnych.

Szkolenie rozpocznie się o 10.00 w siedzibie Inspektoratu przy ul. Elizy Orzeszkowej 3.

W trakcie szkolenie uczestnicy będą mogli poznać rodzaje ubezpieczeń, zasady podlegania z tytułu umów cywilnoprawnych ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu, a także wybrane zbiegi tytułów do ubezpieczeń. Eksperci ZUS odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo pod adresem: jolanta.budnik@zus.pl telefonicznie pod numerami 58 674 57 00 lub 58 674 57 50, a także bezpośrednio w puckim Inspektoracie ZUS.

Regionalny Rzecznik Prasowy
województwa pomorskiego
Krzysztof Cieszyński

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content