Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Budowa remizy strażackiej w Swarzewie

Budowa remizy strażackiej w Swarzewie

Rozpoczęły się prace związane z budową remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Swarzewie. Inwestycja powinna zakończyć się jeszcze w tym roku.

Budowa remizy strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Swarzewie to długo wyczekiwana inwestycja dla mieszkańców i strażaków ze Swarzewa. Jak widać prace postępują dość szybko ? za wykonawcami jest już pierwszy etap związany z pracami ziemnymi.

GALERIA

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content