Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Mrzezino

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Mrzezino

Inwestycja dofinansowana w ramach projektu: ?Uporządkowanie gospodarki ściekowej w Aglomeracji Puck ? budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Darzlubie, Brudzewo, Mechowo, Mrzezino? w ramach działania 2.3 ?Gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach? oś priorytetowa II ?Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu? Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 ? 2020.

Wykonawca robót budowlanych:

?WODKAN-GRZENKOWICZ?  Spółka z o.o. 83-300 Kartuzy, ul. Chmieleńska 17

Termin realizacji:  18 stycznia 2019 r. –  31 lipca 2020 r.

cena:   7,6 mln zł brutto

Zakres zadania:

  1. Budowa kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z przyłączami o dług. ca 8,1 km,
  2. Budowa kanalizacji sanitarnej tłocznej o dług. 1,1 km;
  3. Budowa tłoczni ścieków ? 3 kpl.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content