Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Bursztynowa Koga 2013

28 lutego 2014 roku Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Mrzezina otrzymało statuetkę Bursztynowej Kogi 2013 w kategorii najlepsza organizacja działająca w zakresie kultury w Powiecie Puckim. Wyróżnienie nadawane jest przez Starostę Puckiego oraz Powiatową Radę Organizacji Pozarządowych. Równocześnie statuetkę Bursztynowej Kogi 2013 otrzymał Kaszubski Klub HDK z Połchowa jako najlepsza organizacja z zakresu promocji i ochrony zdrowia w Powiecie Puckim. Wyróżnienie otrzymało KGW ze Smolna. Bursztynową Kogą 2013 został również wyróżniony pan Krzysztof Garstkowiak.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content