Search
Close this search box.

[VIDEO] Celbowo: Akcja zbiórki krwi w ambulansie zorganizowana przez KLUB HDK PCK

W dniu 16 czerwca 2014 roku po raz kolejny akcję w Powiecie Puckim pomogła nam zorganizować Restauracja Nordowi Mol w Celbowie. Jak zawsze była to akcja ciesząca się największą frekwencją. 36 osób przystąpiło do akcji ODDAJ KREW – URATUJ ŻYCIE !!!

Gościliśmy również Krwiodawców z zaprzyjaźnionych gdyńskich Klubów tj. Prezesa Miejskiego Klubu HDK w Gdyni Paweł Szczepanik oraz Policyjnego Klubu HDK Krzysztof Wasilewski, którzy również przelali swoją krew w ambulansie aby uratować komuś życie lub zdrowie !!!

Bardzo dziękujemy Wszystkim Krwiodawcom oraz Panu Markowi Hewelt – właścicielowi Restauracji Nordowi Mol !!!

hdk-1

 

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: