Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • [VIDEO] Celbowo: Akcja zbiórki krwi w ambulansie zorganizowana przez KLUB HDK PCK

[VIDEO] Celbowo: Akcja zbiórki krwi w ambulansie zorganizowana przez KLUB HDK PCK

W dniu 16 czerwca 2014 roku po raz kolejny akcję w Powiecie Puckim pomogła nam zorganizować Restauracja Nordowi Mol w Celbowie. Jak zawsze była to akcja ciesząca się największą frekwencją. 36 osób przystąpiło do akcji ODDAJ KREW – URATUJ ŻYCIE !!!

Gościliśmy również Krwiodawców z zaprzyjaźnionych gdyńskich Klubów tj. Prezesa Miejskiego Klubu HDK w Gdyni Paweł Szczepanik oraz Policyjnego Klubu HDK Krzysztof Wasilewski, którzy również przelali swoją krew w ambulansie aby uratować komuś życie lub zdrowie !!!

Bardzo dziękujemy Wszystkim Krwiodawcom oraz Panu Markowi Hewelt – właścicielowi Restauracji Nordowi Mol !!!

hdk-1

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content