Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[VIDEO FOTO] Cenny lek, jakim jest krew?

Dnia 08 lutego 2014r. odbył się zimowy honorowy pobór krwi zorganizowany przez Kaszubski Klub HDK PCK z Połchowa. Chętnych do oddania krwi było 35 osób, z tego większość oddała ten cenny lek, jakim jest krew. Na akcję przybyli m.in. Starosta Pucki, który przywiózł upominki dla krwiodawców, przewodniczący Rady Gminy oraz Prezesi HDK i PCK z Gdyni.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6012104044502994369]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content