Czwarty turniej klasyfikacyjny tenisa stołowego kobiet

Turniej przeprowadzony został w dniu 14 stycznia 2014 roku w sali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Rzucewie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 18 kobiet. Zawodniczki rywalizowały systemem ?każdy z każdym? w dwóch grupach. Dwie najsłabsze zawodniczki z I grupy i dwie najlepsze zawodniczki z II gr.  grały ze sobą również systemem ?każdy z każdym? o awans do grupy I. W grupie I pozostała Supińska Agata a awans wywalczyła Zielińska Beata. Nie udało się awansować do I grupy Martynie Rosinke a do grupy II spadła Natalia Borkowska.

Więcej informacji i komunikat na stronie: www.oksipuck.pl