Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Czwarty turniej klasyfikacyjny tenisa stołowego kobiet

Turniej przeprowadzony został w dniu 14 stycznia 2014 roku w sali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Rzucewie przez Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck z udziałem 18 kobiet. Zawodniczki rywalizowały systemem ?każdy z każdym? w dwóch grupach. Dwie najsłabsze zawodniczki z I grupy i dwie najlepsze zawodniczki z II gr.  grały ze sobą również systemem ?każdy z każdym? o awans do grupy I. W grupie I pozostała Supińska Agata a awans wywalczyła Zielińska Beata. Nie udało się awansować do I grupy Martynie Rosinke a do grupy II spadła Natalia Borkowska.

 Więcej informacji i komunikat na stronie: www.oksipuck.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content