Czyste Powietrze w Gminie Puck

Szanowni Mieszkańcy!

 

Gmina Puck informuje o możliwości bezpłatnej konsultacji oraz pomocy w wypełnieniu wniosku do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku w ramach Programu Czyste Powietrze.

 

Wszystkich zainteresowanych mieszkańców, którzy wymienili stare, nieefektywne źródło ciepła na nowe w okresie ostatnich 6 miesięcy, oraz tych z Państwa, którzy dopiero planują taką inwestycję, serdecznie zapraszamy do Punktu Informacyjno – Konsultacyjnego w Urzędzie Gminy. Punkt przyjmuje interesantów w następujących dniach i godzinach:

 

Wtorki 10:00-14:00

Środy 10:00 – 14:00

Czwartki 10:00 -16:00

 

Przed przybyciem do Urzędu prosimy o dokonanie rezerwacji kolejki pod adresem http://bip.gmina.puck.pl/rezerwacja. Prosimy o podanie niezbędnych danych, wybór wydziału – Program Czyste Powietrze, wybór daty oraz godziny wizyty w Urzędzie.

Ze względu na duże zainteresowanie Programem, dokonanie wcześniejszej rezerwacji jest obowiązkowe.

Wybierz interesujący układ