[FOTO VIDEO] Album ''Fara w Pucku''

Promocja Albumu Danuty i Jana P. Dettlaff. „Kościół farny był i jest dumą parafii i mieszkańców miasta, ale też nieustannym zadaniem. Wdzięczny jestem autorom albumu Państwu Danucie i Janowi Dettlaff, że odsłonili trwającą już sześć wieków nieustanną troskę o tę świątynię. Każde pokolenie wierzących dokładało tu cząstkę swego serca. Dokłada i obecnie, pomimo wielu braków i potrzeb, bo nie samym chlebem żyje człowiek i chodząc po ziemi, w sercu już nosi kawałek nieba. […]”

(Proboszcz Parafii Farnej ks. prałat Jerzy Kunca)

id_2858_1_big