Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[FOTO VIDEO] Album ”Fara w Pucku”

Promocja Albumu Danuty i Jana P. Dettlaff. „Kościół farny był i jest dumą parafii i mieszkańców miasta, ale też nieustannym zadaniem. Wdzięczny jestem autorom albumu Państwu Danucie i Janowi Dettlaff, że odsłonili trwającą już sześć wieków nieustanną troskę o tę świątynię. Każde pokolenie wierzących dokładało tu cząstkę swego serca. Dokłada i obecnie, pomimo wielu braków i potrzeb, bo nie samym chlebem żyje człowiek i chodząc po ziemi, w sercu już nosi kawałek nieba. […]”

(Proboszcz Parafii Farnej ks. prałat Jerzy Kunca)

 

4

5

 

6

 

3

 

2

 

1
id_2858_1_big

id_2858_1_big

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content