Dni  Solidarności  z Osobami Chorującymi Psychicznie

Pomorska Koalicja na Rzecz Zdrowia Psychicznego w dniach 13 – 18 września 2020 r. serdecznie zaprasza  na obchody Dni  Solidarności  z Osobami Chorującymi Psychicznie, będące częścią pomorskiej kampanii społecznej pod hasłem: ?Odmień swoją głowę?.  Metafora ?odmienionej głowy? symbolizuje postawę zrozumienia i tolerancji wobec osób chorujących psychicznie opartą na rzetelnej wiedzy, sprzyja budowaniu otwartej postawy w codziennym życiu  czytaj więcej www.odmienswojaglowe.org