Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Dofinansowania na sprzęt OSP Łebcz

W dniu dzisiejszym 23.grudnia w biurze poselskim Pana ministra Kazimierza Plocke odbyło się podpisanie dofinansowania na sprzęt dla naszej jednostki OSP. Pan minister pośredniczył w pozyskaniu kwoty 10.000 zł z funduszy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z przeznaczeniem na zakup dla naszej jednostki sprzętu: drabiny strażackiej i węży. Prezes złożył na ręce Pana ministra serdeczne podziękowania i życzenia świąteczne w imieniu zarządu oraz strażaków z OSP Łebcz.

więcej na www.osp-lebcz.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content