• Edukacja

Dowóz uczniów niepełnosprawnych do przedszkoli, szkół i ośrodków umożliwiających im realizację obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego lub obowiązku szkolnego.

Gmina Puck informuje, że wnioski o przyznanie bezpłatnego przewozu dzieci i uczniów niepełnosprawnych w ramach systemu edukacji do przedszkoli, szkół podstawowych i ośrodków  umożliwiających im realizację obowiązku rocznego przygotowania  przedszkolnego lub obowiązku szkolnego należy składać  do dnia 20 maja 2022 r. w Biurze Obsługi  Interesanta Gminy Puck.

Formularze wniosków można pobrać jak poniżej:

1. wniosek o przyznanie bezpłatnego przewozu dzieci i uczniów niepełnosprawnych w ramach systemu edukacji

2. wniosek o zwrot kosztów dowożenia dziecka ucznia niepełnosprawnego do przedszkola, szkoły lub ośrodka