Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Dowóz uczniów niepełnosprawnych do przedszkoli, szkół i ośrodków umożliwiających im realizację obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego lub obowiązku szkolnego.

Dowóz uczniów niepełnosprawnych do przedszkoli, szkół i ośrodków umożliwiających im realizację obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego lub obowiązku szkolnego.

  Gmina Puck informuje, że wnioski o przyznanie bezpłatnego przewozu dzieci i uczniów niepełnosprawnych w ramach systemu edukacji do przedszkoli, szkół podstawowych i ośrodków  umożliwiających im realizację obowiązku rocznego przygotowania  przedszkolnego lub obowiązku szkolnego należy składać  do dnia 20 maja 2022 r. w Biurze Obsługi  Interesanta Gminy Puck.

Formularze wniosków można pobrać jak poniżej:

1. wniosek o przyznanie bezpłatnego przewozu dzieci i uczniów niepełnosprawnych w ramach systemu edukacji

2. wniosek o zwrot kosztów dowożenia dziecka ucznia niepełnosprawnego do przedszkola, szkoły lub ośrodka

 

 

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content