Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego pragnę złożyć wszystkim pracownikom pomocy społecznej a także osobom, których działalność związana jest z obszarem pomocy społecznej wszelkiej pomyślności, zdrowia i wytrwałości.  Składam  wyrazy uznania za wysiłek   i zaangażowanie w służbie drugiemu człowiekowi.

Dziękuję za codzienną pracę na rzecz osób potrzebujących pomocy, za zaangażowanie  i codzienny trud.

Dziękuję za  ogromną wrażliwość i zrozumienie dla ludzkiej słabości.

Życzę Państwu szacunku, osobistej satysfakcji z wykonania tej trudnej ale jakże potrzebnej pracy oraz sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Tadeusz Puszkarczuk

Wójt Gminy Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content