Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Dzień Seniora w Starzyńskim Dworze

21 października w świetlicy wiejskiej w Starzyńskim Dworze odbył się Dzień Seniora. Oprócz najstarszych mieszkańców wsi w wydarzeniu uczestniczyli wójt gminy Puck pan Tadeusz Puszkarczuk i radny powiatu puckiego pan Brunon Ceszke.

Dziękuję Seniorom za uczestnictwo i świetną zabawę, gościom za przybycie, zespołowi ?System? za dobrą muzykę, kabaretowi ?Purtce? za dużą dawkę humoru oraz paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za pyszne ciasta i miłą obsługę.

Waldemar Bradtke -sołtys

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content