Dzień Seniora w Starzyńskim Dworze

21 października w świetlicy wiejskiej w Starzyńskim Dworze odbył się Dzień Seniora. Oprócz najstarszych mieszkańców wsi w wydarzeniu uczestniczyli wójt gminy Puck pan Tadeusz Puszkarczuk i radny powiatu puckiego pan Brunon Ceszke.

Dziękuję Seniorom za uczestnictwo i świetną zabawę, gościom za przybycie, zespołowi ?System? za dobrą muzykę, kabaretowi ?Purtce? za dużą dawkę humoru oraz paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za pyszne ciasta i miłą obsługę.

Waldemar Bradtke -sołtys