Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck…

E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck…

W dniu 1 marca 2012 roku w sali Urzędu Gminy odbyło się spotkanie z uczestnikami projektu „E-szansa dla mieszkańców Gminy Puck zagrożonych wykluczeniem cyfrowym”. Uroczystego otwarcia dokonał Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk, który m.in. pogratulował wszystkim zebranym zakwalifikowania się i wzięcia udziału w niniejszym projekcie.

Podkreślił, że podstawową rolą Gminy jest m.in. praca na rzecz jej mieszkańców oraz wspieranie rozwoju społecznego i gospodarczego regionu i  w związku z tym , została podjęta decyzja o realizacji projektu, którego celem jest przeciwdziałanie problemom wykluczenia cyfrowego na obszarze gminy Puck. W dalszej części spotkania omówione zostały korzyści, warunki i obowiązki wynikające z uczestnictwa w projekcie. Następnie prowadzenie spotkania zostało przekazane przedstawicielowi firmy Fundacja Gospodarcza Pro Europa, który omówił warunki udziału w szkoleniu z obsługi komputera i Internetu. Na zakończenie wszyscy Uczestnicy wzięli udział w teście badającym poziom wiedzy z zakresu obsługi komputera i Internetu.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content