Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Festyn Leśny w Osadzie Łowców Fok w Rzucewie

Zapraszamy na Festyn Leśny w naszym Parku Kulturowym w Rzucewie w środę 3 sierpnia od godz. 12:00 do 16:00.

W planie wydarzenia:

  • Leśne koło fortuny z minikonkursami przyrodniczo-leśnymi
  • Warsztaty „Zrób to sam” – wypalanie na drewnie, tworzenie breloków
  • Pogadanki z leśnikami
  • Degustacja produktów „Dobre z lasu”

 

Do zobaczenia!

OKSiT w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content