Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[FOTO] Relacja z akcji poboru krwi w Połchowie

Dnia 20 września 2014r. odbył się pobór krwi zorganizowany przez Kaszubski Klub HDK w Połchowie. Zarejestrowały się 42 osoby, większość oddała krew. Podczas poboru niespodziankę zrobili nam motocykliści ze Stowarzyszenia Motocyklowego ?Lotor?, którzy na motorach przywieźli prezenty dla krwiodawców informuje Marcin Sikora prezes klubu. Ponad to akcję zaszczycili swoją obecnością Starosta Pucki Wojciech Dettlaff, radna Gminy Puck Iwona Samp i prezes Fundacji Instrumental Adam Dudojć, którzy również oddali krew. Cała akcja odbyła się w przemiłej atmosferze, a każdy, kto oddał krew dostał dodatkowo breloczek z misiem od RCKiK z Gdańska.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6062718968781387793]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content