Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Funkcjonowanie autobusów PKS w okresie świąteczno-noworocznym 2014/2015

Funkcjonowanie autobusów PKS w okresie świąteczno-noworocznym 2014/2015

Sprawdź, jak pojadą autobusy w dniach 22 grudnia – 6 stycznia.

komunikacja-swieta-1415_01


Specjalny rozkład jazdy linii 650 na dzień 1 stycznia 2015 r. trasa: Karwia – Jastrzębia Góra – Władysławowo – Puck – Reda – Gdynia

650_20140101_01

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content