Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

[VIDEO] Gala Sportu / Sportowa Nagroda Wójta 2013

Dyrektor OKSiT w imieniu kapituły ?Sportowej Nagrody Wójta? odczytał protokół zebrania kwalifikacyjnego kandydatów do Nagrody w ramach 10-ciu najlepszych sportowców w Gminie Puck. Prezentacji sportowców dokonał Brunon Ceszke ? konferansjer imprezy.

Więcej informacji na stronie www.oksitpuck.pl

[shashin type=”photo” id=”1836,1846,1863,1885,1868,1876″ size=”small” columns=”max” order=”user” position=”center”]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content