Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Gala sportu – sportowa nagroda Wójta Gminy Puck za 2014 rok

Dyrektor OKSiT w imieniu kapituły ?Sportowej Nagrody Wójta? odczytał protokół zebrania kwalifikacyjnego kandydatów do Nagrody w ramach 10-ciu najlepszych sportowców w Gminie Puck. Prezentacji sportowców dokonał Brunon Ceszke ? konferansjer imprezy. W tym roku nagrody otrzymali: Paulina Czubachowska ? żeglarka ze Sławutowa, Marcin Darga ? lekkoatleta (miotacz) ze Starzyna, Formela Kacper ? karate, MMA Z Rekowa Górnego,  Szymon Głowienka ? (sporty siłowe) z Gnieżdżewa, Jacek Groenwald ? sportowiec z Połczyna, Jan Joskowski ? (sporty siłowe) z Widlina, Korth Anna ? siatkarka i lokkoatletka z Żelistrzewa, Tomasz Mudlaff ? lekkoatleta (sprinter) z Domatowa, Skwiercz Krzysztof ? piłkarz z Połchowa, Alicja Szopa ? tenisistka ze Strzelna.

Ogłoszono  wyniki Ligi Sportowej Gminy Puck. W szóstce najbardziej usportowionych wsi  znalazły się w kolejności: Strzelno, Połczyno, Mieroszyno, Gnieżdżewo, Starzyno i Łebcz.

Nagrody otrzymali również najwszechstronniejsi sportowcy w gminie: Wojciech Licau z Mieroszyna, Jacek Groenwald z Połczyna i Mariusz Jarmulewski z Mieroszyna. Wyróżnienie dla ?działacza sportowego roku 2014? otrzymał Henryk Radtke ? przewodniczący LZS Werblinia.

Za zaangażowanie i propagowanie sportu w swoich miejscowościach wyróżnieni pamiątkowymi medalami zostało dziesięciu przewodniczących LSZ: Dettlaff Daniel – Strzelno, Potrykus Mariusz  – Połczyno, Licau Wojciech   –  Mieroszyno, Potrykus Sylwester ? Gnieżdżewo, Tkaczyk Marcin ? Starzyno, Grandicki Przemysław ? Łebcz, Radtke Henryk ? Werblinia, Bieszke Marek ? Mrzezino, Jopek Tomasz ? Domatówko, Szefka Jan – Połchowo oraz dziesięciu sołtysów: Białk Józef –  Strzelno, Korthals Łukasz  –  Połczyno, Szefka Maria ? Gnieżdżewo, Fleming Kazimierz ? Starzyno, Śliwińska Grażyna ? Werblinia, Zelewski Alfons ? Darzlubie, Szymański Józef ? Domatówko, Jaszke Józef ? Żelistrzewo, Szlas Małgorzata ? Rekowo Górne, Pietruszkiewicz Halina ? Celbowo.

Medale otrzymali także: Wójt Gminy Puck- Tadeusz Puszkarczuk, Zastępca Wójta – Jerzy Tkaczyk, Dyrektor OKSiT W Gminie Puck- Jan P. Dettlaff, Karina Capińska ? ZS w Starzynie, Jan Korth – ZS w Żelistrzewie, Zygmunt Borkowski – SP w Połchowie, Teresa Jaskułka ? LKS Ziemi Puckiej, Dariusz Groenwald ? Połczyno, Beata Jeka ? klub Połczyno, Agnieszka Szymańska ? klub Domatówko.

 


[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6107496308264525921]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content