Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Gazyfikacja wsi Mrzezino

?PGNiG S.A. Oddział Detaliczny uprzejmie informuje, iż na terenie gminy Puck we wsi Mrzezino Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. realizuje projekt inwestycyjny, którego celem jest doprowadzenie sieci gazowej do ww. wsi oraz przyłączenie potencjalnych odbiorców. Rozpoczęcie inwestycji na terenie gminy planowane jest w 2015 roku, natomiast przyłączenie pierwszych odbiorców będzie realizowane na początku 2016 roku.

Osoby zainteresowane przyłączeniem do sieci gazowej prosimy o wypełnienie Wniosku o określenie warunków przyłączenia i złożenie go w Biurze Obsługi Klienta lub wysłanie za pośrednictwem poczty na poniżej podany adres. Do wniosku prosimy załączyć kopię mapy do celów informacyjnych, uwzględniającą usytuowanie działek. Na mapie można również zaznaczyć proponowaną lokalizację szafki gazowej.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.

PGNiG S.A. Oddział Detaliczny
ul. Wałowa 41/43, 80-858 Gdańsk
Pomorska Sekcja Marketingu, pokój 106A

Osoby do kontaktu:
Pani Monika Roman tel. / mail: 58 323 02 74 lub 607 450 447 / monika.roman@pgnig.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Biuro Obsługi Klienta Gdańsk

ul. Wałowa 41/43, 80-858 Gdańsk

tel. 58 325 99 02

godziny pracy: pn. ? pt. 8.00-18.00

Więcej informacji na temat procesu przyłączania do sieci gazowej możecie Państwo uzyskać na stronie http://oferta.pgnig.pl/

Do pobrania na w/w stronie:

Link do pobrania cennika Ulotka cennik.pdf

Ulotka o warunkach przyłącza Ulotka Przylacze gazowe.pdf

Mapa inwestycji mapa inwestycji.jpg

Wniosek o przyłącze gazowe Wniosek o określenie warunków przyłączenia.pdf

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content