Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Gazyfikacja wsi Smolno

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6256415924332177057]

PGNiG S.A. Oddział Detaliczny uprzejmie informuje, iż na terenie gminy Puck we wsi Smolno Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. realizuje projekt inwestycyjny, którego celem jest doprowadzenie sieci gazowej do ww. wsi oraz przyłączenie potencjalnych odbiorców. Inwestycja została rozpoczęta w 2015 roku i będzie kontynuowana w latach 2016/17.

Osoby zainteresowane przyłączeniem do sieci gazowej prosimy o wypełnienie Wniosku o określenie warunków przyłączenia i złożenie go w Biurze Obsługi Klienta lub wysłanie za pośrednictwem poczty na poniżej podany adres. Do wniosku prosimy załączyć kopię mapy do celów informacyjnych, uwzględniającą usytuowanie działek. Na mapie można również zaznaczyć proponowaną lokalizację szafki gazowej.

Na podstawie doświadczeń i współpracy z innymi samorządami wiemy, że przydatne dla mieszkańców są:

  • informacje dotyczące procesu przyłączenia się do sieci gazowej tj. wniosek o określenie warunków przyłączenia
  • kontakt do osób z naszej strony, które pomogą zainteresowanym mieszkańcom w wypełnieniu wniosku, czy też udzieleniu informacji nt możliwości przyłączenia się do sieci gazowej
  • informacje o Akcji Promocyjnej ?Gaz ziemny do ogrzewania to pieniądze dla ciebie?

Kilka słów o Akcji Promocyjnej
Jej adresatami są osoby fizyczne, które zmieniły w 2015 i 2016r źródło ogrzewania na  ogrzewanie gazem ziemnym. W zamian Klient otrzyma jednorazową nagrodę pieniężną w zależności od grupy taryfowej W2x ? 300 zł; W3x ? 500 zł.

Wszelkie formalności Klienci mogą załatwić w Biurze Obsługi Klienta PGNiG Obrót Detaliczny w Gdyni ul. Obrońców Wybrzeża 11 Gdynia

Szczegóły oferty dostępne są na stronie http://oferta.pgnig.pl/zmien-ogrzewanie

W razie pytań lub wątpliwości proszę o przekazanie Klientom kontaktu do nas, nasi konsultanci są do dyspozycji pod nr tel. 58 325 99 02; e-mail zmien.ogrzewanie@pgnig.pl

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.

PGNiG S.A. Oddział Detaliczny
ul. Wałowa 41/43, 80-858 Gdańsk
Pomorska Sekcja Marketingu, pokój 106A

Osoby do kontaktu:
Pan Adam Krantz tel. / mail: 58 323 03 36 lub 661 991 299 / adam.krantz@pgnig.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Pani Monika Roman tel. / mail: 58 323 02 74 lub 607 450 447 / monika.roman@pgnig.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Biuro Obsługi Klienta Gdańsk
ul. Wałowa 41/43, 80-858 Gdańsk
tel. 58 325 99 02
godziny pracy: pn. ? pt. 8.00-18.00

Więcej informacji na temat procesu przyłączania do sieci gazowej możecie Państwo uzyskać na stronie http://oferta.pgnig.pl/

Do pobrania:

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content