Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Gmina Puck zakupiła nowoczesną Kosiarkę

Gmina Puck zakupiła nowoczesną Kosiarkę

Gmina Puck zakupiła nowoczesną Kosiarkę samojezdną JOHN DEERE X350R . Będzie ona służyła do koszenia trawy przy ścieżkach rowerowych, przy osadzie łowców fok i miejscach turystycznych.

x305r_r2z009556_642x462

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content