Gminne Obchody Dnia Strażaka 6 maja 2023 w Gminie Puck

6 maja 2023 roku na boisku w Łebczu odbędą się uroczyste obchody Dnia Strażaka, które mają na celu uczczenie pracy i zaangażowania strażaków w życie społeczności Gminy Puck. Wydarzenie to będzie zarówno okazją do świętowania, jak i integracji mieszkańców, a także promocji kultury i wartości społecznych.

Obchody rozpoczną się Mszą Świętą o godzinie 16:00 w kościele parafialnym w Łebczu, a następnie o 17:30 na boisku odbędzie się oficjalne rozpoczęcie uroczystości. Program tego dnia będzie bogaty i atrakcyjny dla osób w każdym wieku. O godzinie 19:00 wystąpi zespół Izzy Rockers, który z pewnością dostarczy doskonałej rozrywki dla wszystkich uczestników.

Dla najmłodszych gości przygotowano zabawy oraz strzelnicę, gdzie będą mogli spróbować swoich sił w strzelaniu do celu. W tle obchodów będzie grała muzyka DJ-a, co z pewnością wprowadzi niepowtarzalną atmosferę tego wyjątkowego dnia.

Na terenie boiska znajdować się będą stoiska kulinarne, które zaoferują różnorodne przysmaki, aby uczestnicy mogli zaspokoić swój apetyt i cieszyć się miłym czasem spędzonym na świeżym powietrzu.

Organizatorzy wydarzenia, w tym Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego OSP RP w Pucku, Ochotnicza Straż Pożarna w Łebczu, Urząd Gminy Puck, Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Gminie Puck oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Łebczu, serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Puck oraz okolic do wspólnego świętowania Dnia Strażaka w Łebczu!

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content