Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Groty Mechowskie czynne…

 

Groty Mechowskie czynne od 1.03.2015r w dniach od czwartku do niedzieli w godz. 10-15

1.groty.mech. zimą. Fot. Jan P. Dettlaff.jpg

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content