• EKO

Harmonogram wystawki odpadów wielkogabarytowych i elektro-odpadów

plakat-2016_01

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych
oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego 2016
PODSUMOWANIE

W dniach 25 – 28 kwietnia 2016 roku na terenie Gminy Puck przeprowadzona została zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zbiórka zorganizowana została przy współpracy Konsorcjum firm: Usługi Transportowe Robert Lewicki z siedzibą w Starzynie, ul. Trzy Gracki 8 i P.U.T. SKOJAN Janusz Skoczek z siedziba w Żelistrzewie, ul. Kasztanowa 23.

Zbiórka odbyła się w formie ?wystawki? i miała charakter objazdowy. Odpady należało wystawić przed posesję.

W ramach przeprowadzonej wystawki zebrano:

– 74,88 Mg odpadów wielkogabarytowych,
– 4,66 Mg elektroodpadów.

Tegoroczna zbiórka odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego przebiegła sprawnie, bez zakłóceń.