Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

I turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej 2017/2018!

fot. pixabay.com

Po wakacyjnej przerwie, 21 października 2017 r. w Strzelnie odbył się 1 turniej Ligi Skata Ziemi Puckiej sezonu 2017/2018. W zawodach wzięło udział 51 zawodników (2 kobiety) z 14 drużyn. Najwyżej sklasyfikowana została Brygida Skrzypczak (ZKP Wejherowo) przed Kazimierzem Grapp (Kłos II Werblinia) oraz Piotrem Radtke (Kłos Werblinia). W klasyfikacji drużynowej rozgrywek zwyciężył Kłos II Werblinia przed ZKP Wejherowo oraz Władysławowem.

Czołówka klasyfikacji indywidualnej 1 turnieju:

Lp. Nazwisko i imię Drużyna
1. Skrzypczak Brygida ZKP Wejherowo
2. Grapp Kazimierz Kłos II Werblinia
3. Radtke Piotr Kłos Werblinia
4. Paszylk Marian Władysławowo
5. Miiller Władysław Kaszubia Starzyno
6. Bresiński Stanisław Żelistrzewo
7. Stodolny Piotr Sokół Strzelno
8. Pawlicki Andrzej Władysławowo
9. Baran Adam MOKSiR Puck
10. Formela Alojzy Mrzezino
11. Szczypior Stefan Mrzezino
12. Lezner Przemysław Sokół Strzelno
13. Nadolski Daniel Żelistrzewo
14. Rohda Zygmunt MOKSiR Puck
15. Dominik Władysław Mrzezino

Czołówka klasyfikacji drużynowej 1 turnieju:

Lp.

Drużyna
1. Kłos II Werblinia
2. ZKP Wejherowo
3. Władysławowo
4. Mrzezino
5. Sokół Strzelno
6. Żelistrzewo
7. Kłos Werblinia
8. MOKSiR Puck
9. Dragon Gdynia
10. Darzlubie

2 turniej Puckiej Ligi Skata 2017/2018 odbędzie się 12 listopada 2017 r. (niedziela) o godz. 14:00 w sali OSP w Strzelnie.

Pełną klasyfikację oraz galerię zdjęć można znaleźć na stronie skat-puck.pl

Info: Henryk Radtke

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content