• Mieszkańcy

I Turniej Tenisa Stołowego w kategorii OLDBOY (45 lat i starsi) dla uczestników Ziemi Puckiej na sezon 2014/2015

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck zawiadamia, że pierwszy Turniej tenisa stołowego z cyklu turniejów klasyfikacyjnych w kategorii OLDBOY (45 lat i starsi) dla uczestników Ziemi Puckiej na sezon 2014/2015 przeprowadzony zostanie w dniu 26 listopada (środa) 2014 roku o godz. 16.00 w Sali Zespołu Szkół w Starzynie.

Podczas pierwszego spotkania zostaną ustalone i przyjęte zasady rozgrywania turniejów w bieżącym sezonie.

Ze sportowym pozdrowieniem i do zobaczenia w Starzynie.

Instruktor ds.kultury fizycznej i sportu
Wiesław Oberzig