II spis próbny w gminie Puck – Konkurs Wiedzy o II Spisie Próbnym

Urząd Statystyczny w Gdańsku informuje, że Konkurs Wiedzy o II Spisie Próbnym w Gminie Puck wygrała Pani Krystyna z Mrzezina!

Zwyciężczyni otrzyma od nas nagrodę ? dysk przenośny 1 TB oraz zestaw gadżetów J.

Dwie osoby zostały też wyróżnione ? Pani Hanna i Pan Adrian. Te osoby również otrzymają zestawy gadżetów.

Zwyciężczyni i osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy! J

Nasz konkurs dobiegł końca, natomiast spis próbny trwa dziś do północy dla mieszkańców, którzy się jeszcze nie spisali. Link do logowania: http://spis.gov.pl.