Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

III Puckie Interpretacje Muzyki

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6282779807100986433]

W ramach III Puckich Interpretacji Muzyki Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck gorąco zaprasza na Koncert Kameralny do Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie, który odbędzie się 2 maja (poniedziałek) o godz.19.00.

W programie usłyszymy utwory takich artystów jak: Ludwik van Bethoven, Francois Devienne, A. Piazzola, Eduardo di Capua, A. Vivaldi.

Dyrektorem Artystycznym wydarzenia jest pan Wojciech Walasek.

warszt.muzyczneThe alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content