Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Informacja: Kasa Urzędu Gminy w dniu 29 grudnia 2017 będzie nieczynna

Informacja: Kasa Urzędu Gminy w dniu 29 grudnia 2017 będzie nieczynna

I N F O R M U J E M Y,

że w dniu 29 grudnia 2017 r. (piątek)

KASA URZĘDU

BĘDZIE NIECZYNNA

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content