Search
Close this search box.

Informacja o dostawcy gazu ziemnego w gminie Puck

Szanowni Państwo

mając na uwadze bezpieczeństwo mieszkańców gminy Puck, sprawny kontakt z pogotowiem gazowym i szybki dostęp do informacji na temat awarii/ przerw w dostawie gazu ziemnego informujemy że dystrybutorem gazu ziemnego w gminie  Puck jest obecnie Spółka G.EN. Operator.

Zarząd spółki G.EN. Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym, wcześniej działającej pod nazwą G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o., niniejszym informuje, że z dniem 2 stycznia 2023 r. nastąpił podział Spółki przeprowadzony w trybie art. 529 §1 pkt 4 KSH (podział przez wydzielenie) na dwa podmioty:

dystrybucja paliw gazowych, budowa przyłączy i obsługa pogotowia gazowego pozostała przy Spółce G.EN. Operator Sp. z o.o.

– sprzedaż paliw gazowych została wydzielona do Spółki G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o.

Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem www.genoperator.pl

Numer alarmowy pogotowia gazowego: 800 909 909.

do pobrania pismo_gminy-sig

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: