Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • INFORMACJA O STANIE PRZYGOTOWANIA SZKÓŁ PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO 2017 ? 2018

INFORMACJA O STANIE PRZYGOTOWANIA SZKÓŁ PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO 2017 ? 2018

W dniach 28, 29 sierpnia 2017 r. dokonano przeglądu szkół z terenu Gminy Puck. Oceniono stopień przygotowania szkół do rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2017 ? 2018 pod względem wykonanych  remontów, prac konserwatorskich i porządkowych.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content