Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Informacja: w dniu 6 maja 2017 r. kasa urzędu będzie nieczynna

Informacja: w dniu 6 maja 2017 r. kasa urzędu będzie nieczynna

 

Urząd Gminy Puck informuje,

że w dniu 6 maja 2017 r. ? SOBOTA

KASA URZĘDU GMINY PUCK

będzie NIECZYNNA

Za utrudnienia przepraszamy

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content